Tesis Yönetimi

Ofis, bina, apartman, hastane, otel, stadyum, okul ve fuarlar için verilen tesis yönetimi hizmeti; bu alanların bakımlı, temiz ve korunaklı olmaları adına önem arz etmektedir. Tesis yönetimi hizmeti; bu alanlara verilen türlü desteği içerisine almaktadır. Bir kurumun ya da kuruluşun; ana faaliyet merkezi dışında kalan hizmetin bir bütün olarak başka bir firma tarafından üstlenilmesi ve korunması anlamında; tesis yönetimi önem kazanmaktadır. Bir tesisin ana faaliyet alanının dışında kalan hizmetlerin bir firma tarafından yönetilmesi demek; ilgili tesisin zamandan, maliyetten ve insan gücünden tasarruf etmesi demektir. Bu şekilde kurumlar kendi yaptıkları asıl işe daha fazla odaklanma ve yaptıkları hizmetin kalitesini arttırma fırsatı elde etmektedirler. Günlük olarak meydana gelen sorunların tek bir koldan yürütülmesi de; pratik bir çözüm olarak tesise fayda sağlayacaksınız. Yani bu konuda da tesis yönetiminin önemi ortaya çıkmaktadır.

Birçok konuda hizmet veren firmamız; yönetim alanında oldukça başarılı hizmetlere imza atmayı başarmış olup, profesyonel ve deneyimli kadrosu ile tesis yönetimi konusunda da hizmet vermektedir. Temizlik, bakım, güvenlik, catering, bahçe bakımı, ilaçlama v.b. konularda hizmet veren firmamız; bütün bu hizmetleri tek bir çatı altında toplamaktadır. Alanında yeteri kadar deneyime sahip olan firmamız; bilgi birikimi konusunda da rakiplerine fark atmaktadır. Tesis yönetimini üstlenecek olan firmamız; kurumunuzun asıl faaliyet alanında dışında kalan alanlarda herhangi bir uğraş vermesinin ve zaman kaybı yaşamasının önüne geçmektedir.

TEK YÖNETİM PROFESYONEL
APARTMAN ve SİTE YÖNETİCİLİĞİ

Adres
Yunusbey Caddesi
Adalet Han. 2/14
Tekirdağ

İletişim Tel
0533 736 33 81

Çalışma Saatleri
Pazartesi—Cuma: 8:00–19:00
Cumartesi: 9:00–15:00

Franchise Sistemi

Apartman ve site yönetimi konusundaki birikim ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Trakya bölgesinde hedeflediğimiz bölgeler

  1. Edirne ve ilçeleri
  2. Kırklareli ve ilçeleri
  3. Çanakkale ve ilçeleri