Asansör Bakım Onarım

Apartmanlarda, binalarda, rezidanslarda ve tesislerde yer alan asansörlere düzenli olarak bakım yaptırmak gerekmektedir. Periyodik olarak yapılacak olan bakımlar; insan güvenliği açısından büyük öneme sahip olmaktadır. Asansörlerin kesintisiz bir şekilde hizmet vermesi adına yapılan bu bakımların aksatılması durumunda; arıza yapması sorunu ortaya çıkar ve bu da insan yaşamını olumsuz yönde etkiler. Bina yönetimi, site yönetimi, rezidans yönetimi, plaza yönetimi ve tesis yönetimi içerisinde asansör bakım onarım üzerinde durulması gereken bir konudur. Yönetimi elinde bulunduran kişinin bina, site, plaza, rezidans ve tesis ile alakalı diğer bakım işlerinden sorumlu olacağı gibi; asansör bakımından da sorumlu olmaktadır.

Bina yönetimi, tesis yönetimi, rezidans yönetimi, plaza yönetimi ve site yönetimi gibi hizmetler veren firmamız; bakım ve temizlik işlerine de önem vermektedir. Verdiği bütün hizmetlerde; asansör bakım ve onarımı da yapan firmamız; asansörlerin hijyenik olmasına da özen göstermektedir. Asansörlerin hem bakımını ve onarımını yapan ve bu şekilde kesintisiz bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olan firmamız; aynı zamanda asansörleri temiz tutarak, insan sağlığını da göz önünde bulundurmaktadır. Deneyimli ve profesyonel bir ekip ile hizmet veren firmamız; asansör bakım ve onarımında uzman olan ekip tarafından asansörlerin periyodik olarak bakımlarını yapmaktadır. Düzenli olarak bakımı yapılan asansörler de kesintisiz bir şekilde 7/24 çalışmaya ve insanlara hizmet vermeye devam etmektedir.

TEK YÖNETİM PROFESYONEL
APARTMAN ve SİTE YÖNETİCİLİĞİ

Adres
Yunusbey Caddesi
Adalet Han. 2/14
Tekirdağ

İletişim Tel
0533 736 33 81

Çalışma Saatleri
Pazartesi—Cuma: 8:00–19:00
Cumartesi: 9:00–15:00

Franchise Sistemi

Apartman ve site yönetimi konusundaki birikim ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Trakya bölgesinde hedeflediğimiz bölgeler

  1. Edirne ve ilçeleri
  2. Kırklareli ve ilçeleri
  3. Çanakkale ve ilçeleri