Güvenlik Hizmetleri

İnsanların güvenli bir ortamda yaşamaları adına güvenlik vazgeçilmez bir noktadır. Günümüzde terör olaylarının dünya genelinde devam ediyor olması, hırsızlıkların dönem dönem artması ve dolandırıcıların artık insanların kapısına kadar gelmesi; gerekli olan güvenlik tedbirlerinin alınması konusunda büyük önem taşımaktadır. Zira güvenliği olmayan ve güvenliğin sağlanmadığı bir apartmanda, sitede, rezidansta, plazada ya da binada yaşayan ya da çalışan insanların can ve mal güvenliği de daima tehdit altındadır. İnsanların güvenliğinin sağlanması adına hizmet veren şahıslardan ya da kurumlardan güvenlik hizmeti muhakkak alınmalıdır. İnsanların kendilerini huzurlu ve güvende hissetmeleri ve yaşantılarına doğal koşullarda devam etmeleri adına; bu ciddi öneme sahip olan bir olaydır.

Yönetim olarak hizmet veren firmamız sayesinde; güvenlik konusunda dışarıdan bir hizmet almanıza gerek olmamaktadır. Karşılıklı olarak anlaşılması durumunda bina yönetimini üstlenecek olan firmamız; güvenlik konusunda da size hizmet sunmaktadır. Birçok farklı alanda hizmet veren firmamız; binanın, sitenin, rezidansın, tesisin ya da plazanın güvenliğini de sağlamaktadır. 7/24 kayıtta olan ve içeriyi ve dışarıyı kontrol eden kameralar; bir tehlikenin yaklaştığında hemen fark edilmesine yardımcı olmaktadır. Firma olarak bu güvenlik kameralarının da bakımını düzenli olarak yapmakta ve kameraların kesintisiz bir şekilde 7/24 çalışmasını sağlamaktayız. Kameralardan alınan kayıtlar da güvenilir bir ortamda korunmaktadır ve bu şekilde kayıtların 3. Şahısların eline geçmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Alınan kayıtlar da gerekli görülmesi durumunda teker teker incelemektedir.

TEK YÖNETİM PROFESYONEL
APARTMAN ve SİTE YÖNETİCİLİĞİ

Adres
Yunusbey Caddesi
Adalet Han. 2/14
Tekirdağ

İletişim Tel
0533 736 33 81

Çalışma Saatleri
Pazartesi—Cuma: 8:00–19:00
Cumartesi: 9:00–15:00

Franchise Sistemi

Apartman ve site yönetimi konusundaki birikim ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Trakya bölgesinde hedeflediğimiz bölgeler

  1. Edirne ve ilçeleri
  2. Kırklareli ve ilçeleri
  3. Çanakkale ve ilçeleri