Temizlik Hizmetleri

Hijyenin sağlanması ve insanların sağlıklı bir ortamda hayatlarını devam ettirmeleri adına; yaşam alanlarının temizliği önem taşımaktadır. Sadece oturduğunuz evin değil; binanın içinin, merdivenlerin, asansörlerin, bina kapısının önünün ve bütün bahçenin de temiz olması gerekmektedir. Her ne kadar evinizi temiz tutsanız da; bina sakinleri ile kullandığınız ortak kullanım alanlarında bir temizlikçiye ihtiyaç duymaktasınız. Bu konuda dışarıdan hizmet alarak, günübirlik temizlikçilere yönelen apartman sakinleri bulunmaktadır. Ancak bu temizlik kalıcı değil, dışarıdan alındığı için geçici bir temizlik olacaktır. Binanızda kalıcı temizliğin olmasını ve hijyenin sağlanmasını istiyorsanız; yönetim görevini üstlenen kurumlara yönelmeniz daha doğru olacaktır. Aynı şekilde kişisel ihtiyaçlarınızın günlük olarak karşılanması adına; bir kapıcıya da ihtiyacınız duyacaksınız ve bu ihtiyacınızı da bu kurumlardan alacağınız yönetim hizmeti sayesinde karşılayabilirsiniz.

Bahçe bakım onarımı, su işleri, elektrik işleri, peyzaj çalışmaları, güvenlik, çatı bakım onarımı, asansör bakım onarımı gibi alanlarda hizmet veren ve bina yönetimi, site yönetimi, rezidans yönetimi, tesis yönetimi ve plaza yönetiminde tecrübesi bulunan firmamız; temizlik ve kapıcılık hizmetleri de vermektedir. Binanın temizliğini düzenli olarak periyodik aralıklarla yapan firmamız; bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda size kapıcılık hizmeti de sunmaktadır. Binanızda 7/24 hizmetinize sunulacak olan kapıcılık hizmeti sayesinde; ihtiyaç duyduğunuz şeyler ayağınıza kadar gelmektedir. İnsanların huzurlu, güvenilir ve sağlıklı bir ortamda yaşamaları adına hizmet veren kurumumuz; temizlik ve kapıcılık hizmeti sayesinde yaşam alanınızın kalitesini de arttırmaktadır.

TEK YÖNETİM PROFESYONEL
APARTMAN ve SİTE YÖNETİCİLİĞİ

Adres
Yunusbey Caddesi
Adalet Han. 2/14
Tekirdağ

İletişim Tel
0533 736 33 81

Çalışma Saatleri
Pazartesi—Cuma: 8:00–19:00
Cumartesi: 9:00–15:00

Franchise Sistemi

Apartman ve site yönetimi konusundaki birikim ve deneyimlerini sizlerle paylaşarak kendi işinizi kurmanıza yardımcı oluyoruz.

Trakya bölgesinde hedeflediğimiz bölgeler

  1. Edirne ve ilçeleri
  2. Kırklareli ve ilçeleri
  3. Çanakkale ve ilçeleri